Festival v Berlíne úspešný

Festivalové pódium v Berlíne zažilo príval energie a pravého kumštu v predstavení FOX, ktoré predviedli Trio Olga, Funny Fellows a Zuzana Haasová. Projekt mal svoju premiéru na Lodi v Bratislave, 17.11.2007. Festivalové obecenstvo počas predstavenia nešetrilo potleskom a niekedy s úžasom dešifrovalo novodobý európsky jazyk , ktorým rozosmial divákov Roman Feder ( Anglicko-slovensko-nemecko-rusko-poľsky). Obzvlášť zaslúženej pozornosti sa dostalo výkonu, ktorý predviedla Zuzana Haasová. Jedinečné stepárske sólo, sólo na altofóne, spevácky výkon a herecká precízna drobnokresba boli ozdobou predstavenia. Trio Olga svoje groteskno - tanečné trapasy doviedlo až do absurdnej a dokonalej choreografie na tangovom stole. Potlesk burácal Berlínom ešte dlho do noci.

Treba sa aj poďakovať za podporu a pomoc Slovenskému inštitútu  v Berlíne , ktorý podporil účasť na festivale Funny Fellows. Sophiensalle je festival, ktorý nechal v nás nezabudnuteľné zážitky. Najmä s parkovaním v Berlíne. No zlatá Bratislava.

amsterdam,berlin%20052

amsterdam,berlin%20053

amsterdam,berlin%20054

amsterdam,berlin%20055

amsterdam,berlin%20058The only one representing the band Funny Fellows® is front man and owner of the brand Roman Féder.
And thus: ‘Beware all ugly fake originals’ (1928, ŽIVENA Str.15)

  • Féder Teáter
  • Partner CD Happy Feet Partner CD Happy Feet